Muhasebe programı-muhasebe programi-stok programı-ticari program-paket program-fatura programı
muhasebe programları-muhasebe proğramı-muhasebe programı indir-muhasebe programlari-eta muhasebe programı-muhasebe program-logo muhasebe programı-muhasebe proğramları-ön muhasebe programı-vega-netsis-akınsoft
muhasebe paket programı-muhasebe programı full-bilgisayarlı muhasebe programları-muhasebe programı demo-muhasebe eğitim programı-fatura programi-muhasebe yazılımı
muhasebe kursu-muhasebe-ön muhasebe-ticari yazılım-bilgisayarlı muhasebe-genel muhasebe-cari programı-yazılım
lks2-go-tiger-tiger2-gold-stok takip-stok programları-fatura-yazilim-stok yönetimi-lks-mikro-stok-fiyatı-fiyatları
logo-program-erp-crm-excel muhasebe-muhasebe yazılım-stok yazılım-fatura takip
 
 

Muhasebe

Muhasebe
Logo Go muhasebe programı

Logo Go Muhasebe Programı tek başına modül olarak da çalıabilmektedir.
Logo GO Muhasebe programı fiyatı, özellikleri ve kolay kullanımı ile Logo 'nun Go Basic , Shop manager ürünleri ile entegre çalışabildiği gibi pek çok özelliğe sahiptir.Logo Go Muhasebe programi ayrıca Logo GO Pro ile birlikte gelmektedir. Kullanıcılarımız isterlerse LOGO GO Basic ve GO Shopmanager'a sonradan ilave ettirebilirler.
GO serisi ve Shop manager 'da  bulunan Muhasebe Entegrasyonu 'nun amacı, stok, fatura, çek/senet, banka, kasa, cari hesap modüllerinden yani ticari paket programdan girilmiş olan günlük işlemlerin istenildiği zaman genel muhasebe programına aktarılmasıdır. Program bunu gerçekleştirebilmek için başlangıç olarak kullanıcıdan cari hesap kodlarına, stok kartlarına karşılık gelen muhasebe hesaplarının ve KDV, çek, senet, banka, kasa hesaplarının tanımlanmasını ister. Bu tanımlamalar bir kez yapıldıktan sonra entegrasyon işlemleri tümüyle otomatik olarak gerçekleşir.

Müşterilerin de LOGO GO WEB bulunuyorsa istediği bir yerden güvenli bir şekilde hem ön muhasebe hem de resmi muhasebe kayıtlarına ve defterlerine web (internet) üzerinden erişip raporlarını alabilir, isterse dosya olarak kendi bilgisayarına indirebilir.

LOGO GO Genel Muhasebe
Genel Muhasebe sistemi güçlü ve esnek bir finansal kayıt ve kontrol sistemidir.
Son yasal düzenlemelere tümüyle uygun yapıdadır. Standart hesap planı kendiliğinden oluşur, alt hesaplar istenildiği gibi açılabilir.

Hesaplara çalışma şekli parametreleri verilebilir. Örneğin stoklu bir hesaba miktar, çek/senetli bir hesaba vade, ciro tarihi gibi ek bilgiler de mahsup işlemleri sırasında kaydedilir. Böylece diğer program bölümlerine gerek kalmadan, yalnızca muhasebeden tüm defter ve dökümleri almak mümkün olmaktadır.

Hesap planının yanı sıra, yapılan masrafların dağıtılacağı ayrı masraf merkezleri tanımlanabilir. Muhasebe fişleri kaydedilirken hesabın gideceği masraf merkezleri belirtilir. Masraf merkezlerine ait bilgiler her bir masraf merkezi için ayrı açılan kartlara kaydedilir.
Muhasebe hesapları ile kaydedilen bir hareket birden fazla masraf merkezi ile ilişkili olabilir. Örneğin bir firmanın toplu olarak yaptığı alımlar birden fazla bölümün ihtiyacını karşılamaya yönelik olabilir. Bu durumda, alım işleminin masraf merkezleri ile ilişkisi kurulur ve bu doğrultuda masraf merkezlerine dağılımı gerçekleştirilir.
 
Logo GO Muhasebe modülünde, herhangi bir hesaba ait hareketin belirli dönemler için önceden belirlenmiş kurallar doğrultusunda masraf merkezlerine dağılımının yapılması proje kayıtları ile kaydedilir. Böylece, hesaplar arası kontroller sağlanır ve uygun raporlar alınır.
 
Projenin bir diğer amacı da, “Proje” maliyetlerinin takibi ve böylelikle kontrolünün sağlanmasına yönelik veri girişleri ve raporlamanın yapılabilmesidir. Projeler, köprü, baraj inşaatı, gemi, fabrika yapımı ya da bilgisayar programı gibi yüksek maliyetli ve tamamlanması uzun süren işlerdir. Bu anlamda projelerin zamanlama, kalite ve maliyet açısından yoğun bir denetim altında tutulması gerekliliği açıktır. Bunun için herhangi bir masraf merkezinde katlanılan masrafın hangi proje için katlanıldığının sisteme tanıtılması ve bu bilgilerin düzenli olarak raporlanabilmesi önemlidir.

Fişlere numara veya tarihe göre ulaşılabilir. Çalışmayı hızlandıran, fiş bakiyesini tek tuşla girme, satır kopyalama gibi özellikler vardır.

Bir fişte çalışırken, fişi kapatmadan programın diğer bölümlerini veya bir başka fişi inceleme, değiştirme olanakları vardır.

Programın diğer bölümleriyle birlikte çalışarak muhasebeleştirme sırasında stok, fatura, cari hesap, çek/senet, banka, ve nakit kasa hareketlerine karşılık gelen tahsil, tediye ve mahsuplann otomatik oluşmasını sağlar.

LOGO GO Muhasebe programı Kasa Defteri, Yevmiye Defteri, Defter-i Kebir, Kambiyo Senetleri Defteri gibi resmi defterleri yasalara uygun biçimde döker.

GO Muhasebe'de Genel mizan, aylık mizan ve iki tarih arası mizan istenilen hesap düzeyinde ve aralığında alınabilir.

Yeni yasal düzenlemelerle alınması zorunlu hale getirilen mali tablolardan Bilanço, Gelir Tablosu ve Satışların Maliyeti tablolarını yasaların öngördüğü düzeyde ve ayrıntıda döker.

Logo Go Muhasebe ile ilgili Fiyat Teklifi istiyoruz.
Logo Go Muhasebe ile ilgili Fiyat Teklifi istiyoruz


Arkadaşına Logo Muhasebe Programını ve www.logomuhasebeprogrami.com 'u önerArkadaşına Öner  www.logomuhasebeprogrami.com 'u Sık Kullanılanlara EkleSık kullanılanlara ekle  YazdırYazdır
 
 
  Logo-eta-vega-mikro-netsis-akınsoft-muhasebe-paket-programı-fiyatı E-Kent Kurumsal Yazılım Destek Hizmetleri San. ve Tic. Ltd. Şti.
Uçancıbaşı Mh. Kayalık Cd. Ulu Çarşı (Ulu Cami yanı) Kat:2 No:80 DENIZLI/TÜRKIYE
TEL:+90(258) 263 70 80 (Pbx) FAX:+90(258) 263 78 28
- Logo Muhasebe Programları Yetkili Satıcısı, Tiger Yetkinlik Merkezi, Logo Yazılım Çözüm Ortağı

- Güncelleme gecikmesi, tipografik hatalar veya oluşacak her türlü problemden dolayı oluşan fiyat farklılıklarında Kent tarafından verilen yazılı teklifteki fiyatlar ve satış koşulları geçerlidir.Tipografik hatalardan Kent sorumlu değildir.
- Tüm Marka ve Logolar tescilli oldukları firmalara aittir. Üretici firmalar ürün özellik ve teknik bilgilerini değiştirme haklarını saklı tutmaktadırlar.
www.e-kent.com © 2003 Tüm hakları saklıdır.
- Ticari program fiyatı alırken ve özelliklerini incelerken aynı zamanda Logo ürünlerini de sitemizden inceleyebilir fiyat teklifi isteyebilirsiniz. En ucuz, en ekonomik, En çok kullanılan muhasebe programını alın. Kampanyalarımızdan yararlanın.
Son Güncelleme: 17 Nisan 2009 Olusturulma süresi 0,015 saniye.